Mladí Hasiči

• Co na děti čeká? Požární útoky, štafety požárních dvojic, branné závody, exkurze na HZS Plzeň-Košutka, plnění odznáčků odborností, poznávání topografických značek, besedy s policií ČR a Vodní záchrannou službou a mnoho dalšího, o vaše potomky se starají proškolení vedoucí a instruktoři.
  • Kroužek pro mladší hasiče (od 6 let do 11 let) probíhá v úterý od 17:00 do 19:00 hodin.
  • Kroužek pro starší hasiče (od 11 let do 15 let) probíhá ve čtvrtek od 17:00 do 19:00 hodin.
  • Roční cena příspěvků je 50 Kč těchto 50 Kč je na pojištění dětí u naší pojišťovny (hasičská vzájemná pojišťovna) a platí celý rok.

Lukáš Kubík

Vedoucí

Václava Kubíková Ježková

Filip Nováček